يادداشت روز

با رعايت آيين نامه ها و استانداردها پيش بسوی ايرانی آبادتر

تقویم

اوقات شرعی

به افق تهران
اذان صبح : ۰۴:۴۳:۱۶
طلوع خورشيد : ۰۶:۱۹:۰۰
اذان ظهر : ۱۳:۰۹:۴۵
غروب خورشيد : ۱۹:۵۹:۵۸
اذان مغرب : ۲۰:۱۸:۱۶
«رعایت چند دقیقه جهت احتیاط الزامی می باشد.»

ساعت

وضعیت آب و هوا

اطلاعات هواشناسي اين شهر در دسترس نيست

آمار بازديدكنندگان

شمار كل بينندگان : ۴۵۷۹۷۵
دیروز : ۷۳
امروز : ۵
**به وب سايت مهندسان مشاور بهين تردد پارس خوش آمديد**
اخبار
   ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
بازدید رئیس هیئت مدیره شرکت از پنجمین نمایشگاه راه و شهرسازی

آقای مهندس حمیدرضا باغانی رئیس هیئت مدیره مهندسان مشاور بهین تردد پارس به همراه جمعی از همکاران ضمن بازدید از پنجمین نمایشگاه بزرگ راه و شهرسازی در مراسم افتتاحیه شرکت کردند. در این مراسم که با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونین ایشان به همراه تنی چند از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی برگزار گردید، وزیر راه و شهرسازی گفت: تمام فرصت‌های سرمایه‌گذاری را به صورت آنلاین در اختیار مردم قرار می‌دهیم و هیچ نیازی به واسطه‌گری وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، وزیر راه و شهرسازی در پنجمین نمایشگاه راه و شهرسازی اظهار کرد: خوشحالم که مجلس و مردم زحمات همکاران ما را دیدند و آنچه که در مجلس اتفاق افتاد تاییدی بود از زحمات تمام همکاران من. از نمایندگان مجلس بابت رای اعتماد متشکرم.


 


 


وی افزود: به اعتقاد ما باید وزارتخانه را در معرض مردم قرار دهیم تا مردم بتوانند آنچه را که اتفاق افتاده و در حال رخ‌دادن است ببینند. این مساله علاوه بر شفافیت موجب افزایش بهره‌وری می‌شود.


 


 


آخوندی با بیان این‌که تمام فرآیند مدیریت کشور را از چشم یک شهروند نگاه کنیم، گفت: باید علاوه بر نگاه بالا به پایین، نگاه پایین به بالا را مدنظر قرار دهیم تا ببینیم تلاش دستگاه‌های دولتی چقدر رضایتمندی مردم را در پیش داشته‌ است.


 


 


وزیر راه و شهرسازی بر اهمیت دسترسی آزاد شهروندان به اطلاعات تاکید و به عنوان مثال به قرار‌داشتن سامانه راهداری 141 در معرض دید عموم شهروندان اشاره کرد.


 


 


وی همچنین به رونمایی از سایت شهرا که به مدیریت ارتباط شهروندان با وزارت راه و شهرسازی می‌پردازد، اشاره و خاطر نشان کرد: وزارت راه و شهرسازی 569 خدمت را انجام می‌دهد که برای اطمینان از کارایی خدمات، فرآیند ارائه‌ی خدمات را بررسی و گلوگاه‌ها را شناسایی و اصلاح کردیم، بدین ترتیب ارتباط با مردم دوسویه شد البته هنوز 37 خدمت وارد این سیستم شده و تلاش داریم سایر خدمات را وارد این سیستم کنیم.


 


 


آخوندی تصریح کرد: اولین گام در مبارزه با فساد شفافیت اطلاعات است که ما تلاش می‌کنیم تمام اطلاعات پروژه‌ها را در اختیار مردم قرار دهیم و امکان هرگونه زد‌وبند و فساد را ببندیم.


 


 


وی در این خصوص به در اختیار قرار گرفتن اطلاعات طرح‌های جامع، طرح‌های تفصیلی و کمیسیون ماده پنج اشاره و تاکید کرد: تمام فرصت‌های سرمایه‌گذاری را به صورت آنلاین در اختیار مردم قرار می‌دهیم و هیچ نیازی به واسطه‌گری وجود ندارد.

بازگشت